Červen 2013

Když se člověk zamyslí... | H*O*P*E*

30. června 2013 v 23:13 | BizutkaB |  Sorry for that ;**
Nejsem konfliktní člověk, nevyhledávám problémy. Nerada se hádám, jsem hodná, ale přesto mi přijde, že jsem jako pytel a každý, kdo jde okolo mě do mě musí kopnout. Ani nevím, jestli se těším na příští školní rok. Budu se muset pořád učit, aby mě vzali na jinou školu. Letos jsem na učení úplně ehm no.. bylo to prostě špatný, ale když se chci dostat na dobrou střední, měla bych už začít něco dělat. Na konci sedmičky mám tak nějak v plánu opět přestoupit. Ne,
opravdu to nebude znova na Gympl. I když bych chtěla, ale jsou důvody, které jsou dost pádné na to, abych tam nešla.
Mám v plánu neznamená, že se mi to doopravdy podaří, ale za pokus nic nedáš.
Vždy, když se mě někdo zeptá, co bych chtěla v životě dělat, řeknu, že chci být prostě šťastná. Zní to trochu zidealizovaně, ale přece jenom člověk čeká na štěstí celý život. Proč to teď řeším?
Plánováním budoucnosti unikám realitě. Toto má být skutečně článek na zamyšlení, přecházím z jedné myšlenky na druhou, ale přitom vlastně nevím jaký to má smysl. Nehledejme tedy smysl, ale například naději. Naději v lepší časy.

1. Den prázdnin | kratší článek :D

29. června 2013 v 21:51 | BizutkaB |  Smile :)))
Pořád platí, že budu psát o něco méně článku než normálně, ale zrovna teď mám čas, tak něco zkusím vymyslet.

Dnešek ovládaly hádky s matkou:
- Pořád mi říká, co mám dělat. Jasně, vím, jsem sku*veně mladá, ale i tak mě to jebe.
Dále mi oznámila, že jestli bude muset platit hodně peněz za nový pas, nikam nepojedu, žádné Chorvatsko.
Také má problémy s uspořádáním věcí v mém pokoji - celý den nadávala, ať si uklidím a jestli ji slyším a potom, co jsem celý den jedla jahody jak hladovej pubertální zoufalec v Hunger Games mi řekla, že mi udělá večeři. - Jako Wtf? Ona mi nikdy večeře nedělá..

film Spring Breakers:
Tak každej normální člověk se v létě dívá na film o jarních prázdninách :D. Spring breakers - nejvíc hafomegaboží film :)

Konec dne:
Teď je večer a já konečně v klidu sedím u notebooku, skypuju a nikdo mě neruší. Jsem naštvaná na nejlepšího kámoše, protože mě ignoruje a mám pocit, že jsem s ním asi týden nemluvila a jemu je to jedno.

V nejbližších dnech mám v plánu:
  • Najít jednu moc důležitou věc, kterou jsem ztratila.
  • Jít ven s Vali <33 :)
  • Jed do Brna a ztrávit celý den ve Vaňkovce s Miky <3 :)
  • Pořádně se konečně vyspat..
  • Srovnat se s tím, že na mě očividně sere můj nejlepší kámoš ( z kluků ) ...
  • Nezbláznit se ze vší tý smůly, která se mi pořád lepí na paty. ...

Top Gif:

---> Taková obrovská eiffelovka vzadu a já si jí všimla asi až po dvou minutách :DD Ráj existuje :) :D

Ostatní Gify:
Na Vlásku - nejkrásnější Gif, nejkrásnější pohádka :)
"Víš, jsem tak romantický.. někdy přemýšlím, že bych si prostě měl vzít sám sebe." :DD

Music:
Před-prázdninový speciál :3

24. června 2013 v 23:02 | BizutkaB |  Smile :)))
Hell yeah a je tu předprázdninový speciál! :D v podstatě si nemyslím, že se v létě budu nějak zvlášť starat o blog, protože sakra bude léto ne? :D Tenhle článek by měl tak nějak nahradit celé dva měsíce úžasného volna, které poskytují prázdniny
V poslední době myslím na spoustu věcí- od briliantových náušnicí, které mi koupil jeden kamarád kterému se možná líbím, na jednoho kluka a v neposlední řadě například na zombie apokalypsu. Jasně, jsem magor ale prostě zbožňuju například film "Já Legenda" nebo seriál "Živí mrtví" :) Někdo je blázen do upírů, někdo do kouzelníků a mě se prostě zamlouvá zombie apokalypsa. Sice bych jí jakože asi nechtěla, protože to bych musela být hodně šílená, ale strašně se mi líbí ta myšlenka.
Budu mít napomenutí třídního učitele a na vysvědčení jenom jednu čtyřku :D Á tak hlavně, že jsme zdraví :D. Dneska (pondělí 24.6.2013) jsme se ještě ve škole učili! Já vím, nemožný, ale prostě máme jeblou školu :D
Každé ráno si říkám, že si dám make-up, pudr, řasenku, stíny, .. - prostě jako normální holka v mém věku. Ale ne, já ne. Vždycky mi v 6:45 zazvoní budík, já ležím alespoň dokud není 7:10 a pak vstanu a nestíhám. Ale tak sakra, tak strašně brzo ráno se mám stihnout nalíčit jako kdy? :D Kdy to mám stihnout když už tak nikdy nestíhám?.. Jakože kdo mě zná, tak ví, že já absolutně nikdy nestíhám :D
Doufám, že o prázdninách uvidím svojí sestru z Brna, už mi vážně chybí. Taky doufám, ale jsem si téměř jistá, že budu hodně často venku i se svojí druhou sestřičkou. Samozřejmě budu chodit ven se spoustou kamarádů, nemůžu se dočkat.. :) Také možná pojedu na týden do Chorvatska s babičkou. No jasně že se mi tam nechce. Jako nejsem nevděčná, ale ta babička je strašná kráva :D Uvidím jak mi vyjdou tábory, ale myslím, že na žádný letos nepojedu.
------------------------------------
A brigáda? No jasně že budu mít brigádu, jak jinak.. Takže posledních čtrnáct dnů na konci Srpna ztracených :D

V plánu je dále také pár nepodstatných dlouhých výletů na kole a dopsat knihu, do které už delší dobu nestíhám psát.

Teď si jdu připravit věci na zítřek do školy a potom si půjdu dopsat deníček :3 Tak zase v Září, pokud mě něco nepřinutí napsat článek dřív :D :) Čaute ;)**

Naposledy | **

16. června 2013 v 19:51 | BizutkaB
Protože víčka na očích jsou den ode dne těžší, i hlava klesá a uhýbá před pohledy světa. Šťastnou mě dělají moje dvě nejlepší kamarádky, ale nešťastnou všechno ostatní. Říkám si, že nechci ublížit lidem, který mě mají rádi, protože nechci být jako ostatní - ubližovat, ale jak jinak se mám sama zbavit bolesti? Je to jako koloběh. Když lidi někomu ubližují, ublížený v případě, že si to nechá líbit nemůže nic dělat. Ale já si to líbit nenechám a nemám jinou možnost, než svým způsobem ublížit lidem, které mám ráda. Doposud to byl jediný důvod proč jsem váhala, ale dojebalo mě to. Jsem rozhodnutá. Spoustu lidí tento článek určitě nepochopí, neboť mě nezná a ti, kteří mě znají a nepochopí tento článek mě zřejmě neznají dobře.
S láskou já ;)